Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT

Reference

"Maximální spokojenost s komunikací před samotným zájezdem ( vaše odpovědi často přicházely do minuty), s úpravou programu na míru ( vložení Liverpoolu), takže program byl sestaven vyváženě a studenti měli jak hodně času na poznávání tak i volný čas např. k nákupům ( což středoškoláci vždy ocení). Slečna průvodkyně byla milá, velmi zkušená a velice schopná, vše klapalo jako na drátku, rozhodně bychom ji chtěli využít i v budoucnu, pokud to bude možné. Řidiči byli velmi vtipní a "trasyznalí", dokázali si poradit ve všech situacích. Koordinátor rodin v Alloa a školy ve Stirlingu pan Collin byl velmi obětavý, jezdil před námi vlastním autem na oba meeting pointy, abychom se neztratili, a dokonce jezdil každý den i do školy (cca 20 minut autem) a také některé naše studenty vyzvedával přímo v rodinách a vozil je osobně na meeting point (pokud rodiny nemohly)-opravdu, takovou obětavost jsme ještě nezažili ( a to už se jednalo o náš pátý zájezd do UK!!!). Rodiny byly starostlivé a studenti byli spokojeni, když to srovnáme s našimi předchozími zájezdy s jinými CK, tak bylo opravdu minimum stížností, a pokud byly, tak se týkaly např. toho, že jim paní na večeři uvařila skotské haggis , což našim studentům moc nechutnalo, takže opravdu, připomínky spíš jen úsměvné.....Škola studenty bavila a byla příjemným zpestřením zájezdu. Opravdu bych marně vzpomínala na nějaký nedostatek, protože opravdu nebyl. Ještě bych chtěla ocenit již předobjednané vstupy, díky kterým měli studenti výhodnější cenu ( např. do Royal Yacht). Opravdu, dokonale zorganizované. A to, jak vaše Ck rozmazluje učitele, to jsme taky ještě nezažili (všechny vstupy zdarma, odměny, dvojsedadlo, rodinný příslušník za 50%, dáreček pro školu na závěr - opravdu, luxusní a zase, ani jsme si nemysleli, že to je možné.....). A to, že se vám podařilo objednat i naprosto exkluzivní počasí, kdy pršelo pouze, když jsme seděli v busu, to je jen taková třešnička na dortu.... Takže opravdu, nemáme co vytknout. "
Gymnázium Znojmo
"Dobrý den pane Maršíku, chtěla jsem Vám dnes večer napsat a poděkovat za perfektně zorganizovaný zájezd. Děti i učitelé, všichni jsme byli nadšeni. Jednak jsme toho opravu hodně viděli, nejvíc zatím ze všech zájezdů, vše fungovalo přesně tak, jak jsme se domluvili, navíc jste zaplatili i nadstandardní vstup na válečnou loď Belfast. Paní průvodkyně vše připravila a zorganizovala. Rodiny byly úplně v pohodě, naše paní bytná byla naprosto skvělá. Klasická anglická stařenka, fakt milá. Některé děti dokonce jejich rodina vzala na noční projížďku po Londýně, děvčata byla nadšena. Paní koordinátorka fungovala skvěle. Za naši školu máte prostě jedničku s hvězdičkou. Byli jsme opravdu vděční, že jsme nemuseli pochodovat každý den z Greenwiche a zase se tam vracet, autobus nás odvezl přímo do centra Londýna, fakt nemám vůbec žádných výtek vůči Vaší cestovní kanceláři. "
ZŠ Česká Lípa
"Zdravím a hlásím, že vše bylo skvělé, řidiči milí a ochotní (včetně občerstvení, které na nás dospělé čekalo vždy k večeru v autobuse), za rozdělení do rodin také moc děkuji, bylo to bezchybné, žádné stížnosti, naštěstí i naše děti uspěly na výbornou a rodiny si je velmi chválily. Program byl dle očekávání, žádné změny, ani problémy. Přálo nám navíc počasí, což jistě také ovlivňuje příznivý dojem z celého zájezdu. Pojedeme s vámi rádi znovu, za dva roky s průvodcem Petrem do severního Walesu. "
Biskupské gymnázium Ostrava
"Dobrý den, pane Maršíku, jsme všichni moc spokojeni, v návratové euforii jsem vám zapomněla napsat. Byl to krásný zájezd, všechno hladce fungovalo, děkujeme. "
ZŠ Antonínská, Brno
"S CK Royal jsme pořadali 10denní zájezd s 52 studenty do Skotska. Spolupráce s CK byla naprosto bezproblémová, velmi oceňujeme, že nám vyšla vstříc i při skladbě programu, do kterého zapracovala veškeré naše náměty. Samotný zájezd se odehrával ve výborné atmosféře, a to i díky dvojici řidičů, kteří řídili bezpečně, ale byli i vstřícní, komunikativní, na většinu prohlídek se vydávali s námi, a dokonce nejenže nám nezakazovali v autobuse jíst, ale ještě nám jídlo sami roznášeli. Průvodkyně Tereza poskytovala veškerý informační servis, měla vše pečlivě naplánované a připravené a také vše splnila, což při množství cílů nebylo jednoduché. Dá se říct, že všechno klapalo s přesností na minuty. Celá zájezd proběhl bez jakéhokoliv problému a spolupráci s CK Royal můžeme s čistým svědomím doporučit."
Gymnázium Příbram
"Dobrý den, ze zájezdu jsme přijeli všichni nadšení :-) V Anglii jsme strávili čtyři intenzivní dny, během nichž jsme měli možnost poznat historii, kulturu a památky dané země. Děti si tak zvnitřnily to, co se jinak učí jen v učebnicích. Šlo především o vzdělávací pobyt, ale prostor se našel i pro zábavu, což ocenila většina. Program je od počátku do konce skvěle promyšlený a ocenili jsme i flexibilitu slečny průvodkyně, která ochotně souhlasila i s menší vsuvkou v podobě návštěvy části naší skupiny křižníku Belfast. Obrovské díky patří naší úžasné slečně průvodkyni Tereze, která umí o Anglii bezvadně vyprávět, bezpečně se všude orientuje, je trpělivá, vstřícná a ochotná s čímkoli pomoct. Je to člověk na pravém místě, který je schopen zodpovědět všechny možné i nemožné otázky, a zároveň to umí s dětmi. Její úloha nebyla rozhodně jednoduchá, nicméně s některými našimi "dárečky" si hravě poradila. Totéž platí o pánech řidičích, kteří perfektně dotvářeli příjemnou atmosféru celého zájezdu. Celá parta se jednoduše dobře sešla :-) "
ZŠ Nádražní, Český Krumlov
"Vážený pane Maršíku, se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. Náplň byla pestrá a průvodkyně si dokázala okamžitě najít cestu k dětem, což bývá největším úskalím podobných zájezdů. Takže z mé strany velká jednička a doufám, že to nebyla naše poslední cesta. "
Gymnázium Frýdek Místek
"Dobrý den, jak jsem slíbila, píši hodnocení našeho zájezdu do Anglie. Zájezd neměl chybu. Velice kladně bych ohodnotila paní průvodkyni Věru. Byla velmi milá, sympatická a dokázala děti zaujmout. S programem jsme byli také velmi spokojeni, vše klapalo na jedničku. Ubytování bylo bezproblémové a za nás učitele mohu říct, že s ubytováním u paní Susan Henry jsme byly opravdu nad míru spokojeny. V neposlední řadě musím pochválit pány řidiče - byli to profesionálové na svém místě a také velcí pohodáři. I slunečné počasí nám přálo. Děkujeme za krásný zájezd a nádherné zážitky. Určitě na další zájezd vyrazíme opět s CK Royal. P.S. Děkujeme také za zhotovení programu na přání a příjemnou komunikaci během plánování zájezdu. "
ZŠ Buttulova, Chotěboř
"Vážený pane Maršíku, ráda bych Vám napsala svou zpětnou vazbu a udělala bych to i v případě, kdybyste mě o to nepožádal . Ze zájezdu jsme se vrátili velmi nadšení a spokojení, vše proběhlo podle našich představ. Byl to náš první zájezd do Anglie a byli jsme upozorněni kolegy na nekalé praktiky některých cestovních kanceláří a na to, co nás všechno může čekat, když si vybereme špatnou cestovní kancelář. Já jsem si vybrala Vás a nelituji. Spolupráce s Vámi byla skvělá a velmi profesionální, komunikace rychlá a vstřícná. Všechny sliby jste splnili naprosto bezezbytku, všechny otázky byly zodpovězeny a samotný zájezd byl naprosto perfektní a skvěle zorganizován. Neměl jedinou vadu na kráse, což nebývá vždy běžné - vzhledem k tomu, že cestuji poměrně často. I průvodkyně byly velmi profesionální a vycházely nám ve všem vstříc. Řidiči by rovněž zasloužili velkou pochvalu . Ač velmi mladí, chovali se naprosto perfektně a nad všechna naše očekávání. Hostitelské rodiny jste pro naši školu vybrali skvěle, nejlepší jsme měly asi my s kolegyní Program naprosto luxusní, původně jsme chtěly jen Londýn a jak jsme teď rády, že zájezd byl tak bohatý ! Zájezd jsme si všichni velmi užili, stejně jako žáci. Cestování bylo pohodlné, třešničkou na dortu bylo kapesné, které jsme s kolegyní obdržely od Vaší cestovní kanceláře jako pozornost, něco takového se nám ještě nikdy nestalo, a to jsme organizovaly zájezdy do zahraničí již několikrát . Ráda bych Vám proto velmi poděkovala a s jistotou mohu slíbit, že až budeme dělat příští zájezd do Anglie, vyberu si opět Vaši cestovní kancelář. "
SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm
"Dobrý den Maršíkovi, chtěla jsem Vám poděkovat za velice zajímavý zájezd, myslím, že jsme si všichni program moc užili. Naši studenti přijeli unavení, ale nadšení, líbilo se jim jak Skotsko, tak naše průvodkyně i řidiči. Celý zájezd proběhl ve velmi příjemné atmosféře, i počasí nám celkem přálo, užili jsme deště i sluníčka, nebyla žádná hrozná zima. Děcka si odnáší spoustu zážitků, ale i informací a poznatků. Terka nám ukázala vše, co se dalo, takže i jí patří velký dík. Řidiči naladili naši skupinu na pohodovou notu, takže jsme opravdu měli krásných 10 dní. Ještě jednou moc děkuji za celou přípravu zájezdu a přeji další spokojené školy. Já už pomalu přemýšlím, jak dát dohromady zájezd do Irska☺. "
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín
"Dobrý den, chtěla bych poděkovat za pěkný zájezd. Určitě oceňujeme, že jsme mohli jet takto, v menší skupině. Já osobně jsem velmi spokojená. Příjemní řidiči i průvodkyně, nic nebyl problém, vše se dalo dohodnout. Řidiči i průvodkyně byli vstřícní, ochotní. Autobus byl dost prostorný, řekla bych, že více než jiné autobusy. Na ubytování ani jídlo si nikdo nestěžoval. Podle toho, co děti říkaly, byly rodiny také vstřícné. Celkově od začátku se mi s Vaší ck dobře spolupracovalo, jsem ráda, že jsme s Vámi cestovali. Až od dětí dostanu zpět sepsané názory na výjezd, pošlu také. "
ZŠ Kamenice
"Dobrý den, ještě jednou v klidu bych vám za všechno chtěla poděkovat. Nic pro vás nebyl problém, všechno perfektní (hlavně byli studenti nadšeni z rodin, za což jsme po minulých zkušenostech opravdu vděčni). A úžasná paní průvodkyně, která neztrácela úsměv a dobrou náladu. Moc děkuji, přeji hezký den a těším se zase na spolupráci. "
Gymnázium Jana Palacha, Mělník
"Pane Maršíku, předběhnul jste mě, chystám se Vám napsat od té doby, co jsme se vrátili . Zájezd byl výborný. Organizace, komunikace během příprav byla velmi vstřícná a flexibilní. Doprava – autobus, páni řidiči – výborní, milí, vstřícní ,pohodoví. Slečna průvodkyně – milá, vstřícná, pěkný vztah k dětem. Žákům se program také velmi líbil – ještě pracuji s fotkami a připravuji zpětnou vazbu od žáků. Byla jsem moc ráda, že jsme ještě mohli do programu zařadit prohlídku Toweru. Rodiny byly dobré, žádné problémy se neobjevily. Je skvělé, že žáci si mohli zažít „život“ v rodině (bydlení, strava, zvyklosti, …). Řekla bych, že čas strávený v rodinách žákům přináší minimálně třetinu celého londýnského zážitku. Také se mi velice líbilo, jaké výhody poskytujete pedagogickému doprovodu. V tuto chvíli mohu za sebe říci, že příště bych opět jela ráda s vaší CK. "
ZŠ Český Dub
"Dobrý den,děkuji moc za všechny účastníky zájezdu. Všechno proběhlo v pořádku a nebyla zaznamenána žádná výtka na řidiče, nebo průvodce. S pozdravem Robert Pašek DPMP "
DPMP
"Vážená paní Maršíková, tak už jsme zpět ve škole. Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za zájezd. Všechno hodnotím moc kladně, počasí, památky a vaše průvodní slovo. My jsme pro studenty ještě vyhlásily soutěž o ceny o nejlepší fotografie, tak kdybyste pak chtěla nějaké fotky do vašeho katalogu, tak bych něco poslala. Jinak ale musím říct, že vy nepotřebujete žádnou reklamu, protože jste sama sobě tou nejlepší reklamou, jestli příště pojedeme na zájezd, nevolila bych jinak. "
Gymnázium Polička
"Dobrý večer,ešte raz sa Vám chcem za všetko poďakovať. Boli sme maximálne spokojní Deti nadšené a pani riaditeľka tiež. Budúci rok plánujeme Španielsko - asi máj – ak by ste malli zaujímavú ponuku … Boli sme v Benalmádene, páčilo sa nám … Predpokladám, že o 2 roky by sme znova zorganizovali Anglicko – uvidíme podľa záujmu. Určite sa Vám potom ozvem , rada by som s Vami spolupracovala aj naďalej. Tak ešte raz ďakujeme a dúfam, že na nás neboli zo strany Anglických partnerov žiadne sťažnosti. "
ZŠ Krosnianská, Košice
"Dobrý večer, chystala jsem se, že Vám napíšu, ale předběhl jste mě. Moji zpětnou vazbu si opravdu rád přečtete. Mám vždy ráda, když nějakou akci dělám, když mě účastníci řeknou, co bylo špatně. Chvála je pěkná, ale pořád musíme jít dál a něco vylepšovat. Bohužel;-)takovou zpětnou vazbu Vám neposkytnu. Autobus a řídiči – to byla dokonalost. Obzvláště starší z řidičů – s takovým jsem se opravdu ještě nesetkala´(a to je mi padesát – musím to napsat slovy – číslicí to vypadá příšerně:-)) – jednak jeho zkušenost, jeho přístup k dětem, po celou dobu zájezdu v dobré náladě….dokonalost. Paní průvodkyně byla také výborná. Dokázala skupinu perfektně vést, orientovala se naprosto všude, včetně několika přesunů londýnským metrem. Na ubytování celá moje skupina měla nesmírné štěstí. Všichni jsme byli maximálně spokojeni. Jenom mi trošku mrzí, že tu nejlepší rodinu, která tam byla, jsem dostala právě já(moc bych ji totiž přála dětem). Vracela jsem se ještě za zástupcem londýnské agentury, abych je na to upozornila. Takže Vám můžu jenom moc poděkovat za nesmírně vydařený zájezd. Určitě příští rok pojedeme opět s Vámi. Nezapomeňte na nás s katalogem. Děkuju mockrát. "
ZŠ Vimperk
"Vážení Maršíkovi, chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za krásný zájezd, který jste pro nás zorganizovali. Program byl nabitý, perfektně vybraný, pan Maršík je průvodce na svém místě a navíc bylo krásné počasí. Co víc si přát. Určitě to nebylo naposledy, co jsme využili Vaše služby. Tak ještě jednou dík a přeji hodně dalších spokojených výletníků. ZŠ Děčín "
"Dobrý den, překonáváte veškeré mé předstvy, mám dojem, že už s nikým jiným na zájezd nepojedeme:-) Děkuji moc za ochotu. Gymnázium FM "
"Vážený pane Maršíku,, chtěla bych moc poděkovat Vaší cestovní kanceláři za krásný zájezd do Anglie, který jsme absolvovali minulý týden. Vyšlo nám všechno, řidiči byli bezvadní, Milena šikovná a ochotná, počasí krásné, děcka fajn, zážitků a fotek nepočítaně. Vy jako cestovka jste nán vycházeli ve všem vstříc, nic pro vás nebylo problém, vyhověli jste všem našim přáním. Super! To jsem nezažila u žádné jiné cestovky. Děti jsou nadšené, na školním webu jsou fotky, na nástěnce ve škole také, a tak se chodí ptát, jestli za rok pojedeme zase. A já jim odpovídám, že určitě, pokud bude zájem. Samozřejmě s Vaší cestovní kanceláří!!! Protože jste nás v ničem nezklamali a v podstatě příprava celého zájezdu tak byla velice snadná :-) Přeji Vám hodně vydařených zájezdů, spokojené klienty a hodně osobního štěstí. Mějte se hezky. ZŠ Lanškroun "
"Dobrý den, zájezd se nám velmi líbil. Spolupráce s průvodcem i s řidiči byla výborná .Děti byly v hostitelských rodinách velmi spokojené a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Těšíme se na další spolupráci. ZŠ Veronská, Praha "
"Dobrý den paní Maršíková, už jsem Vám také chtěla psát, ale jste rychlejší. Všechno bylo v naprostém pořádku. Kristýna byla skvělá – nejen znalostně, ale i lidsky. S dětmi a hlavně těmi staršími to umí výborně! Dokázala přizpůsobit program aktuálnímu stavu a povětrnostním podmínkám, což bylo skvělé. Řidiči byli také úžasní, všude byli včas. Takže jsme si zájezd užili a naši studenti mají zážitky. Děkujeme za krásný zájezd! Trivis Jihlava "
"Dobrý den, paní Maršíková právě jsem se chystala Vám napsat, když jsem objevila Váš email. Zájezd neměl chybu!!! Všechno proběhlo tak hladce, až se nám tomu nechtělo věřit. Páni řidiči byli v naprosté pohodě, hostitelské rodiny taky a pan průvodce byl perfektní :-) . Děti (a my taky) se dozvěděli spoustu zajímavostí – pikantní a krvavé historky mají vždycky úspěch. Program byl nadupaný, ale bylo dost času i na shopping.(Osobně oceňuji i dostatek času na NH Museum, minule jsme měli jen hodinku). Všichni byli grogy, ale nadšení a plní dojmů.Velmi příjemná byla i spolupráce s Vaší cestovní kanceláří po celou dobu přípravy zájezdu. Příští rok bychom celou akci chtěli zopakovat ( letos se nám nepodařilo uspokojit všechny zájemce) a moc rádi se obrátíme právě na Vás. Mějte se krásně a pozdrav panu manželovi. ZŠ Humpolec "
"Dobrý den, pane Maršíku, zdravím Vás z Jihlavy a nejprve chci poděkovat za krásně připravený zájezd do Itálie. Byli jsme velmi spokojeni, skvělá slečna průvodkyně nám vyšla ve všem vstříc, bezpečně provedla naše žáky i náročnými situacemi (např. metro) a výkladem, který výborně přizpůsobila věku dětí, dokázala zaujmout všechny zúčastněné. Také oba řidiči přispěli svojí vstřícností , klidem a profesionalitou k příjemné atmosféře zájezdu. Ještě jednou děkujeme. ZŠ Jihlava "
"Moc Vám děkujeme za náš zájezd, který jsme si i díky hezkému počasí všichni moc užili, děti jsme vrátili v pořádku domů plné krásných zážitků. Děti poznali zase jiné prostředí a viděli, jak to chodí v jiných rodinách, někteří začali mít pocit, že by chtěli umět anglicky, tak třeba se to promítne i ve škole Ještě jednou velké díky za vše!!! ZŠ Vožice "
"Ráda bych ještě jednou moc poděkovala za přípravu a realizaci zájezdu do Irska. Po mnohaleté spolupráci s paní Ninou Maršíkovou jsem byla znovu potěšena vstřícností a výbornou komunikací při přípravě zájezdu. Při samotném pobytu ve Velké Británii, Irsku i Severním Irsku jsme se setkali s bezchybnou organizací, promyšleným programem a získali jsme spoustu nových informací. Studenti byli spokojeni s výběrem rodin i s různorodým programem, který jim představil nová místa z různých aspektů. Zvláště ocenili vtipný výklad průvodkyně. K dobré atmosféře velkou měrou přispěli i řidiči dopravní firmy Uchytil Bus, kterým patří také náš dík. Již teď se těšíme na příští zájezd! Chtěla bych celé cestovní kanceláři popřát mnoho pracovních i osobních úspěchů, hodně krásných zájezdů a spoustu spokojených klientů. Mgr. Kamila Ingerlová, SPŠEIT Brno "
"Dne 15. 4. 2013 jsme navštívili německou automobilku BMW v Dingolfingu. Vyrábí se zde modely řady 5, 6, 7 a karoserie pro automobily Rolls-Royce. Návštěva závodu začala promítnutím filmu o celém procesu výroby a potom s průvodcem následovala prohlídka samotného závodu. Během téměř tříhodinové exkurze výrobními halami jsme navštívili karosárnu, svařovnu, lakovnu, montážní linku a výstupní kontrolu. Na závěr jsme sledovali, jak hotová auta opouštějí výrobní linku. Při zpáteční cestě jsme se zastavili ve starobylém městě Regensburgu. Exkurze byla zajímavá a všem se nám líbila. Cesta byla skvěle naplánovaná i organizace byla výborná. CK Royal zajistila mladé a pohledné překladatelky, s kterými jsme byli spokojeni. Chtěli bychom CK Royal poděkovat, hezký výlet! Za žáky SOŠ a SOU Dubno – Josef Bena , Petr Holan "
"Rádi bychom touto cestou poděkovali CK Royal za organizaci našeho školního zájezdu do Paříže a Londýna. Profesionální a pečlivá organizace (včetně setkání s rodiči) ze strany našich průvodců Niny a Petra Maršíkových zajistila bezproblémový a příjemný průběh zájezdu. Chválíme zejména individuální, vstřícný přístup a výborně připravený plán cesty podle našich požadavků. Průvodcovský komentář byl poutavý a přizpůsobený věku posluchačů. Součástí úspěchu zájezdu byla i kvalitní doprava AD Turismo. Za ZŠ a MŠ Dobrovice Eva Zvěřinová "
"Vážená paní Maršíková, dovolte mi, abych celé Vaší cestovní kanceláři, paní průvodkyni Mgr. Vlaďce Honsové i pánů řidičům, moc poděkovala za krásné chvíle, které pro nás v Anglii připravili. I přes drobné zmatky při ubytování, vše dobře dopadlo a žáci byli spokojeni a odvezli si ty nejhezčí zážitky. Prosím vyřiďte naše poděkování všem jmenovaným a až načerpáme nové síly, určitě využijeme vašich služeb i v budoucnu. S úctou Mgr. Štěpánka Dostálová, zástupce ředitele 3. základní školy Cheb "
"Obrovské poděkování za organizaci zájezdu pro žáky naší základní školy patří celé cestovní kanceláři CK ROYAL. Od začátku spolupráce byla veškerá jednání profesionální,ale z druhé strany velmi příjemná a vstřícná. Velmi pozitivně bych hodnotila schůzku rodičů, kde pan Petr Maršík všem přítomným vysvětlil krok za krokem celý zájezd. Vyvrcholením půlroční spolupráce byl fantastický zájezd do Londýna, s velmi příjemným průvodcem Petrem Maršíkem, který veškeré problémy a naše přání řešil s noblesou sobě vlastní. Žáci měli připravený skvělý program s odborným, ale i pro žáky vtipným a poutavým výkladem. Určitě bych cestovní kancelář doporučila k organizaci zájezdu do Londýna a budu se na ně obracet i v budoucnosti. Na závěr bych jim chtěla popřát mnoho skvělých zájezdů, přesně takových jako byl ten náš. Věra Veličková, ZŠ Jana Husa Písek "
"Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za zájezd do Londýna. Byly jsme moc spokojené, vše klaplo, dětem se zájezd také líbil. Mějte se hezky a někdy zase na shledanou. Eva Kohutová, ZŠ Polička "
"Moc se omlouvám, že Vám píši až teď, přestože jste z Londýna doma už delší čas. Ráda bych Vám poděkovala za krásný zážitek, který jste společně s panem učitelem, průvodcem a cestovní kanceláří připravili našim dětem. Fanda přijel nadšen a jeho vyprávění nebralo konce. Byl nadšen památkami i zážitky. Maminka účastníka zájezdu ze ZŠ Truntov "
"Celkově hodnotíme celý zájezd velmi pozitivně, což je určitě největší zásluha průvodkyně, Niny Bečvářové. Výběr programu a jeho časování byly organizovány velmi rozumně, takže celý pobyt přinesl studentům přiměřeně výuky, vzdělání, kultury i zábavy. Cestování bylo pohodlné a bezpečné díky zkušeným a vstřícným řidičům. V rodinách byli studenti spokojení se stravou i komunikativností a vstřícností.Děkujeme Vaší téměř „rodinné“ cestovní kanceláři za uskutečnění zájezdu za velmi výhodných podmínek a nízkých nákladů a přejeme hodně úspěchů ve vašem dalším podnikání. Bude-li v budoucnu další příležitost zorganizovat zahraniční zájezd se studenty, určitě se rádi obrátíme zase na vás. Zdraví Zora Pavlištová a Hana Matěásková, Gymnázium Tanvald "
"Zájezd byl myslím velmi kvalitní. Autobus byl moderní a pohodlný, řidiči profesionální a vstřícní. Průvodce se všude bezpečně orientoval a v případě problémů nám pomáhal. Poskytovaných informací nebylo ani mnoho, ani málo. Program mi přišel vyvážený a zajímavý. Budeme-li v budoucnu opět uvažovat o zájezdu do Anglie, tak se opět obrátíme na CK Royal. Martin Peterka (Masarykova obchodní akademie, Jičín). "
"Poznávací zájezd do Anglie (Londýn od A do Z) se nám vydařil. Sešla se bezva parta 29-ti spolužáků z šestých až devátých ročníků. Zájezd byl pěkný převážně díky cestovní kanceláři CK Royal Příbram (www.ckroyal.cz), té velmi děkujeme a vřele ji doporučujeme pro další výlety. Daniela Puhlovská a Břetislav Klomínský, ZŠ Trutnov Mládežnická "
" Ráda bych přidala ještě jedno poděkování za ZŠ Zámecká, které vystihuje naše dojmy ze zájezdu:-) Vstřícnost, profesionální přístup, bezbřehé znalosti, osobní zkušenost – s tím vším jsme se setkali na zájezdu do Anglie v podobě zástupců cestovní kanceláře CK Royal. Naší milou průvodkyní byla Nina Bečvářová, která spojovala všechny tyto předpoklady. Když se k tomu přidal skvěle promyšlený, nabitý program, všechno spělo k jedinému výsledku – k pěti příjemným dnům strávených v Londýně a jeho okolí, na které budeme dlouho vzpomínat. Rádi bychom touto cestou poděkovali nejen za náš učitelský kolektiv, ale také za žáky, kteří se jednohlasně shodují a vzkazují: „Příště jedeme zas!“ Za ZŠ Zámecká v Litomyšli děkuje a přeje mnoho úspěchů Verča Bořková "
"Chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za výborně zorganizovaný zájezd dětí z Litomyšle (ZŠ Zámecká) do Londýna. Dcera se včera vrátila nadšená a plná dojmů. Oceňuji výborně vyvážený program, děti si užily spoustu zábavy a současně stihly poznat londýnské památky, či současnou moderní architekturu. Eva Vymětalová, maminka účastnice ze ZŠ Litomyšl "
"Ještě jednou děkujeme za perfektně vedený zájezd, myslím, že byli všichni velmi spokojení. Ještě uděláme mezi dětmi sondu v úterý, až se jim to rozleží, a dojde jim, že už jsou zase doma, a ve škole. Vašek říkal, že nám prý pošleš nový katalog, tak se těšíme, co dál výhledově podnikneme – třeba Německo a podobně. Každopádně po této zkušenosti budeme preferovat vás, a pokud to bude jen trošku možné, tebe jako průvodkyni. Alena Večeřová, ZŠ Litomyšl Zámecká "
"Dobrý den paní Maršíková, Chtěla bych vám moc poděkovat za zorganizování zájezdu. Vše klaplo, nebyl žádný problém. Autobus, program i paní průvodkyně - vše bylo výborné. Moji žáci byli spokojení. Já osobně vám chci poděkovat za ubytování. Paní domácí byla úžasná, holky z ní byly úplně nadšené a moc si to tam užily, já taky. Já osobně bych tohle ubytování zatím hodnotila za nejlepší. Zároveň pozdravujte manžela, kluci na něj pořád vzpomínali :-)). ZŠ Protivanov "
"Chtěla bych Vám poděkovat za organizaci našeho zájezdu do Londýna.Byli jsme moc spokojeni. Velké díky Nině za super průvodcovské služby.Doufám, že se v dalších letech opět setkáme.Přeji Vám hodně nejen pracovních úspěchů, ale i osobního štěstí!!!!!!!Mějte se moc hezky a na viděnou. Hana Vystavělová, 2. ZŠ Moravská Třebová "
"Tak jako každý rok, i letos naše základní škola pořádala pro žáky poznávací zájezd do Londýna. Zájezd jsme uskutečnili prostřednictvím příbramské cestovní kanceláře CK ROYAL v období od 9.3. – 12.3.2013. S touto cestovní kanceláří jsme vyjeli poprvé. Již od začátku organizování zájezdu jsem byl jakožto organizátor velmi mile překvapen ohledně široké nabídky zájezdů (zejména programy sestavené na míru), skvělé ceny, ale hlavně perfektní komunikace. Nakonec jsem vybral čtyřdenní letecký zájezd, což byla po předchozích letech velká změna. Nasvědčoval tomu i zájem rodičů, potažmo dětí. Dali jsme dohromady téměř velkou skupinu a 9.3.2013 odletěli do Londýna. Byli jsme ubytováni v hostitelských rodinách. Náplň zájezdu jsme upravovali přesně dle požadavků školy, rodičů i dětí. Po celou dobu se o nás starali dva průvodci (Nina Bečvářová a Petr Maršík). Vše jsme zvládli velmi dobře a to především díky schopnostem a profesionálním přístupem obou průvodců, za což vyslovuji velký dík. Jsme rozhodnuti, že i v dalších letech budeme organizovat poznávací zájezdy přes CK Royal. Pro školní poznávací zájezdy rozhodně doporučuji tuto cestovní kancelář. Milan Mojžíš, ZŠ nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3 "
"Dobrý den paní Bečvářová! Děkuji za info a zájezd byl moc hezký.Jste šikovná,máte to dobře promyšlené a hezky vyprávíte.Byly jsme s kolegyní moc spokojené a dětem se výlet také líbil. Mějte se a možná se ještě uvidíme. PhDr. Beata Horčičková, 2.ZŠ Slaný "
"S cestovní kanceláří ROYAL jsme byli v Anglii, konkrétně ve Worthing a okolí, poprvé, i když je to pravda jen napůl. Majitelku Ninu Bečvářovou jsme již znali jako velmi profesionální a dobře připravenou průvodkyni z předchozího zájezdu do Walesu. Byla to také ona jediná, která dokázala splnit všechny naše požadavky ohledně programu zájezdu. Vybraní dopravci byli také na jedničku. Část našich studentů mělo v dopoledních hodinách výuku, druhá část měla vlastní program, který přesně odpovídal požadavkům studentů. Ubytování v rodinách bylo skvělé – nikdo ze studentů si nestěžoval, většina se na návrat do rodin dokonce těšila. Organizační schopnosti majitelů CK ROYAL jsme prověřili po všech stránkách – řešili jsme ztrátu dokladů i storno zájezdu těsně před odjezdem. Ještě jednou bychom chtěli touto cestou Nině Bečvářové i Petru Maršíkovi za vše poděkovat. Marta Koníčková, Alena Kučerová, TRIVIS SŠV a VOŠ, Praha "
"Na začátku prázdnin jsem opět na týden navštívila svou milovanou Anglii. Tentokrát ale ne jen za zábavou a poznáním, ale hlavně kvůli jazyku. Hned první večer, kdy jsem přiletěla, mi John, u kterého jsem byla ubytovaná řekl, ať se u něj chovám jako doma, že nemá rád, když se ho všichni na všechno ptají. Něco chceš, tak si to prostě vezmi. S tím jsem neměla nejmenší problém, zcela mi to vyhovovalo. Na výlety jsme většinou jezdily kolem oběda a já měla dopoledne pro sebe, takže jsem si každé ráno udělala snídani podle svého vkusu, vzala si ji do své velké postele a dopřávala si pohodlí. John udělal chybu, že mi připravil bílé povlečení. U Johna semnou bydlel ještě jeho osmnáctiletý syn Isaac, Stelios z Řecka a Melissa z Francie. Každý jsme měli svůj vlastní pokoj. Všichni byli moc milí, s Melissou jsme si skvěle padly do noty, spřátelily se a většinu odpoledních výletů podnikaly spolu. Každý večer se domluvilo kam, s kým a kdy se pojede druhý den na výlet a podle toho jsme se řídili. Navštívila jsem toho opravdu spoustu, od muzea mých milovaných The Beatles v Liverpoolu, až po zříceninu hradu Conwy ve Walesu. Prožila jsem krásný týden, zlepšila si svou angličtinu, a ač jsem měla strach, že si nebudeme rozumět, nebyl nejmenší problém. Nejen John byl v komunikaci skvělý, mluvil zřetelně. A jestli něčemu nerozumíš, není problém, řeknu ti to znovu a s úsměvem. Děkuji za další skvělou zkušenost s Anglií. Kateřina Skutková – individuální pobyt "
"Na jaře letošního roku jsem s cestovní kanceláří Royal absolvoval poznávací 5denní zájezd do New Yorku a Washingtonu. Zájezd byl velmi pěkně organizačně i obsahově zajišten. Absolvovali jsme všechny významné pamětihodnosti jak v New Yorku tak ve Washingtonu. František Kuda, Báňská univerzita Ostrava "
"4. – 8. června 2012 naše škola s CK Royal podnikla poznávací zájezd „Zábavný Londýn“. Předcházela mu pečlivá příprava za plné asistence zástupců CK, včetně besedy s našimi žáky. Děti byly detailně obeznámeny s programem. Spolupráce s CK Royal v přípravné fázi byla vynikající. Do Londýna vyjelo celkem 60 žáků. Jeli jsme luxusním autobusem Neoplán, s pohodlnými sedadly, plně vybaveným barem a zkušenými řidiči. Paní průvodkyně nám poutavě vyprávěla zajímavosti o zemích, které jsme cestou projížděli. Z kontinentu na Britské ostrovy jsme se dostali trajektem, což byl pro některé děti obrovský zážitek. První den, jsme strávili v zábavném parku Thorpe Park. V podvečer jsme napjatě očekávali, do které anglické rodiny se dostanou. I v tomto případě můžeme jen chválit. Když jsme se druhý den ráno u autobusu sešli, děti jen jiskřily nadšením. Další dny jsme se řídili programem zájezdu. Největší úspěch slavilo Londýnské oko, punková čtvrť Camden a Tower. Od paní průvodkyně jsme se dozvěděli mnohé nejenom z historie VB, ale i ze současného života. Výklad byl přiměřený věku dětí a byl prošpikován spoustou zajímavostí, což udržovalo pozornost studentů. Organizace prohlídky v Londýně byla ze strany paní průvodkyně zcela bezchybná! Svým příjemným vystupováním, nemizejícím úsměvem a vtipnými komentáři si nás všechny získala. Celé to pateticky vyjádřil osmák David: „Byl to největší zážitek mého života“. Příští rok vyrážíme s CK Royal na 9denní zájezd do Skotska. Přidejte se k nám, nebudete litovat. Vážení kolegové, poznámka pro Vás – veškeré výhody pro pedagogy včetně přání ubytování v hotelu, odměn i dvousedadla byla bezezbytku cestovní kanceláří splněna. Děkujeme. Mgr. Jiřina Bečvářová, ZŠ a Gymnázium Konice "
"Dobrý den, chtěla bych jménem naší školy poděkovat za úžasný zájezd do adventních Drážďan a na pohádkovou výstavu k filmu Tři oříšky pro popelku v zámku Moritzburg, který se konal 7.12.2019. Zájezd si užili jak žáci naší školy, tak i dospělí účastníci. Děkujeme naší skvělé a příjemné paní průvodkyni, která nám již v autobusu podala obšírný výklad o různých adventních tradicích v Německu, a také trpělivému a velice ochotnému panu řidiči, který nás bezpečně dopravil tam i zpět. Všichni účastníci zájezdu si domů odvezli alespoň kousek té pravé vánoční atmosféry. Moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Ivona Špačková , Základní a mateřská škola Na Kopcích, Třebíč"