Přejete si sestavit individuální nabídku na míru?

O nás

Vážení klienti,

rádi bychom Vám v následujících řádcích představili naši cestovní kancelář. Byla založena v roce 2010 po řadě letech práce v cestovním ruchu. Cestování nebylo pouze naší pracovní náplní, ale i životní vášní. Po několika letech strávených v USA a Kanadě jsme se vrátili zpět do České republiky s vizí, že bychom chtěli umožnit poznávat krásy světa i ostatním. Nejprve jsme se vrátili ke svým původním profesím, ale brzy jsme zjistili, že nám nestačí cestovat jen v době dovolené a školních prázdnin. Zároveň jsme chtěli budoucím klientům nabídnout přístup, s nímž jsme se setkali během našich cest po světě a to, že vytvoříme příjemné prostředí pro spolupráci mezi námi a školami, nebudeme zatěžovat zbytečným papírováním a požadavkům klientů se budeme snažit vyjít maximálně vstříc. Troufáme si tvrdit, že se nám to i daří. Spolupráce je vždy založena na osobním přístupu, slušném chování a důvěře.

V prvním školním roce 2010/2011 jsme vypravili pro nás nepředstavitelných 19 autobusů :-). Nečekali jsme však, že během osmi let vyprávíme dalších 700 autobusů jen na Britské ostrovy a další desítky do ostatních koutů Evropy včtně Ruska. Těší nás, že s námi školy podnikají i letecké zájezdy do USA či Dubaje, proto pro příští školní rok připravuje novinku v podobě leteckého jazykového a enviromentálního kurzu na Maledivách.

Jsme ryze rodinná cestovní kancelář. Při přípravě zájezdu se vždy setkáte s jedním z nás - manželi Ninou a Petrem Maršíkovými. Pokud nejsme zrovna v kanceláři, můžete nás potkat někde na cestách. I přesto, že se cestováním živíme, tak nás potkalo to nejlepší, co člověka v profesním životě může potkat a to, že práce je i naším koníčkem. Destinace, které nabízíme, máme procestované a naší srdeční záležitostí je právě Velká Británie a Irsko, které nabízejí bezpočet přírodních krás. Díky tomu, že se během posledních osmi let naše rodina rozrostla o další tři členy (se kterými se v kanceláři setkáte přibližne za 15 - 20 let:)) podnikáme naše objevné cesty s nimi a máme okamžitou zpětnou vazbu, co děti baví a co ne :)

V počátcích našeho podnikání jsme si zájezdy i samotní prováděli, což už v současné chvíli díky pracovnímu vytížení, není možné. Na tu dobu rádi vzpomínáme a dodnes si pamatujeme ten pocit, kdy jsme jeli s naším prvním opravdovým zájezdem. Díky průvodcovské praxi si jsme vědomi, jak důležitý je dobrý průvodce. Proto se snažíme, abychom spolupracovali s těmi nejlepšími, kteří maji podobné nahlížení na svět jako my a na zájezdu předají svým klientům maximum. Každý jsme samozřejmě jiný, ale v našem pracovním týmu nás spojuje záliba v cestování a touha předat naše zkušenosti dál a ukázat, že je potřeba mít rozhled, nestydět se mluvit, učit se jazyky a být otevřený světu.

Naší prioritní činností je organizování poznávacích zájezdů (především pro školní kolektivy, ale i firmy, úřady nebo partu přátel) do vybraných zemíEvropy a USA. Každoročně je největší zájem o zájezdy do Velké Británie s ubytováním v hostitelských rodinách. Studenti mají tak jedinečnou možnost poznat život v britském prostředí a dostanou tak šanci zamluvit si s anglickým rodilým mluvčím. Naučí se tak nestydět se mluvit a dostanou pod kůži britský přízvuk. Školy často využívají spojení poznávacího programu s dopolední výukou v britských školách. Britští akreditovaní lektoři dokonale vědí, jak studenty vést ke zlepšení poslechových i komunikativních znalostí.

Pedagogickému dozoru nabízíme jako poděkování za výběr naší cestovní kanceláře odměny a placené vstupy do všech navštívených objektů.

Své služby nabízíme i jednotlivcům:
  1. Každoročně vypisujeme 2 termíny pro zájezd do USA, konkrétně do New Yorku a Washingtonu DC /7denní zájezd/ a do Kanady, konkrétně Vancouveru a Viktorie /9denní zájezd/. Jsou určeny pro všechny, kteří chtějí poznávat americkou, či kanadskou kulturu.
  2. Chcete se naučit cizí jazyk? Pojeďte s námi na jazykový kurz. Milujete moře a sluníčko? Tak proč nespojit příjemné s užitečným a nezúčastnit se našeho programu Rodinná dovolená s výukou jazyka? Informace o těchto programech naleznete na těchto webových stránkách.
  3. Vaše dítě neví co dělat o prázdninách? Pro něj je určen program Jazykové pobyty v britských rodinách. Britská rodina se mu bude plně věnovat celou dobu pobytu, učit ho anglicky a brát ho na výlety. Po domluvě jsme schopni zařídit i bilinguální rodinu – anglicko-španělskou.

Dopravu zajišťují naši obchodní partneři z řad autobusových dopravců z celé České republiky klimatizovanými autokary (Video/DVD, WC, bufet). Pro pedagogický dozor je v autobuse vždy rezervované dvojsedaldo! Bezplatné přistavení autobusu ke škole či firmě je pro nás samozřejmostí (při minimálním počtu 12 účastníků). Dbáme na bezpečnost celé posádky autobusu, s dětmi jezdí proškolení řidiči zvyklí na studentskou klientelu. Pro příklad spolupracujeme např. s autobusovou dopravou Turissmo Příbram nebo Jolly Trans. Pro zámořské lety využíváme letecké společnosti Delta Air Lines, KLM a ČSA, pro lety kontinentální pak nízkonákladové letecké společnosti jako WizzAir či Jet2. Odlet je vždy z Prahy.

Na našich stránkách si můžete také snadno zarezervovat letenky do celého světa. Banner pro rezervaci naleznete v sekci Poznávací zájezdy pro kolektivy – Zájezdy do USA a Kanady.

Na každém poznávacím zájezdu je Vám 24 hodin denně plně k dispozici zkušenýprůvodce. Najímáme pouze prověřené a zkušené průvodce s mnohaletou praxí, výbornou znalostí angličtiny, příjemným vystupováním a znalé dané lokality. Průvodce je jedním z nejdůležitějších článků celého zájezdu a proto tuto skutčnost nikdy nechceme podcenit.

Před samotným zájezdem od nás zákazník obdrží všechny zákonem danédokumenty, včetně důležitých informací a pokynů k zájezdu.

Konečná cena zájezdu zahrnuje cestovní pojištění, včetně pojištění storna zájezdu a odpovědnosti za škodu.

Postup při objednání zájezdu:

1.objednání zájezdu:

Zákazník (škola) obdrží buď spolu s katalogem zaslaným na adresu školy, nebo na vyžádání e-mailem objednávkový formulář. V něm vyplní veškeré informace a přibližný počet zájemců. Objednávkový formulář slouží cestovní kanceláři spíše jako informativní prostředek pro přehled objednaných zájezdů.

2.potvrzení počtu účastníků:

Po zjištění přesného počtu zájemců nám škola tuto skutečnost telefonicky nebo e-mailem oznámí.

3.cestovní smlouva:

Jakmile bude cestovní kancelář znát přesný počet zájemců, vystaví cestovní smlouvu. Od podpisu cestovní smlouvy jsou všichni klienti uvedení v seznamu pojištěni proti stornu zájezdu.

4.podpis cestovní smlouvy:

E-mailem a zároveň poštou obdržíte všechny zákonem dané materiály pro řádné uskutečnění zájezdu. Tzn. cestovní smlouvu 2x (jednu si necháte a jednu dáte orazit a podepsat v kanceláři a odešlete na adresu CK Royal, Nina Bečvářová, Kozičín 5, 26101 Příbram 7), fakturu (s dobou splatnosti 15 dnů), všeobecné smluvní podmínky, potvrzení o pojištění CK proti úpadku včetně garančního listu, koncesi a informace o zdravotním pojištění. Spolu s podpisem cestovní smlouvy je organizátor zájezdu povinen dodat cestovní kanceláři seznam všech účastníků zájezdu. Tento seznam je nedílnou součástí cestovní smlouvy.

5.způsob platby:

Zájezd se platí vždy ve dvou splátkách. Zálohu vždy vybere pedagog spolu se závaznou přihláškou a po obdržení faktury odešle na účet cestovní kanceláře. Máme dva způsoby zaplacení doplatku. Buď pedagog opět vybere zbylé doplatky za zájezd a odešle na účet CK nebo po domluvě je možné, aby každý žák nebo student odesílal sám za sebe doplatek na účet cestovní kanceláře. Datum splatnosti zálohy i doplatku naleznete vždy na cestovní smlouvě.

6.pokyny k zájezdu:

Pokyny k zájezdu obdrží klient většinou 14 dnů před plánovaným termínem odjezdu. V pokynech se dozvíte veškeré důležité informace o průběhu zájezdu, časy odjezdu a příjezdu do ČR atp.

7.zdravotní pojištění:

Všichni účastníci zájezdu jsou pojištěni u pojišťovny Union, v kategorii B – turista. Toto pojištění je v ceně všech zájezdů nabízených naší cestovní kanceláří. Informace o sjednávaném cestovním pojištění naleznete na našich internetových stránkách www.ckroyal.cz a rovněž je obdržíte spolu s cestovní smlouvou. Cestovní pojištění se uzavírá cca 5 dnů před odjezdem (výjimkou je pojištění storna zájezdu, které se váže k datu podpisu cestovní smlouvy) a platí po celou dobu zájezdu.

Naše cestovní kancelář Royal, je pojištěna proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb. u pojišťovny Union. Veškeré dokumenty k legálnímu provozování CK jsou v sekci ke stažení.

V případě nejasností nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Možná naleznete odpověď na svou otázku v banneru po levé straně s názvem FAQ.

Tým CK Royal se těší na případnou spolupráci a spoustu společných zážitků.

footer relief

© 2023 CKRoyal™. Všechna práva vyhrazena.
created by Trilogic, s.r.o.

×