Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Dvě tváře Irska

Dvě tváře Irska

9denní
Celoročně
14 990,- Kč

Místa: Londýn, Dublin, Dark Hedges, Giant´s Causeway, Belfast, L´pool
Číslo programu: 030
Termín: dle přání kolektivu

1.den: Odjezd z České republiky do Francie v ranních hodinách, ubytování na hotelu.

2.den: Ráno přesun tunelem do Velké Británie. Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square a Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford Street k Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s či muzeum optických klamů Belive It or Not). V podvečer projížďka na London Eye a přejezd na trajekt do Irska.

3.den: Celodenní prohlídka Dublinu, procházka historickým centrem (Trinity College, O´Connel Street, Bank of Ireland, Temple Bar, Dublin Castle). Odpoledne prohlídka nejslavnějšího irského pivovaru Guiness a expozice Dublinia. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Dublinu.

4.den: Dopoledne návštěva s malebné oblasti Wicklow Mountains. Průchod údolím Glendalough, které chrání jeden z nejosobitějších klášterních komplexů v Irsku. Prohlídka zdejší katedrály, válcové věže či keltského kříže sv. Kevina. Odpoledne návštěva skvostných Powerscourt Gardens a nejvyššího vodopádu Powerscourt Waterfall. Večer návrat na ubytování.

5.den: Dopoledne návštěva mytické oblasti Tara, přejezd do slavných chodbových hrobek Brú na Bóinne. Odpoledne návštěva kláštera Mellifont Abbey. Večer přejezd na ubytování do rodin do severoirského Belfastu.

6.den: Celodenní pobyt v Severním Irsku. Projížďka Causeway Coast Route, údajně nejkrásnější pobřežní cesty na světě. Prohlídka Obrova chodníku, tvořeného 37 000 čedičovými sloupy a pro odvážlivce přechod přes Carrick-a-rede Rope Bridge, provazový most zavěšený 25 m nad mořskou hladinou. Odpoledne projížďka překrásnou alejí Dark Hedges a návštěva jeskyní Caves of Cushendum (obojí proslavené seriálem Hra o trůny). Večer návrat na ubytování do Belfastu.

7.den: Celodenní prohlídka hlavního města Severního Irska Belfast. Prohlídka historického centra města (linie míru, Falls Road, Ulster Muzeum). Dopoledne návštěva slavného muzea RMS Titanic, největší expozice na světě věnovaná této slavné lodi, která se v Belfastu narodila. Odpoledne návštěva Crumlin Road Gaol, jedné z nejobávanějších věznic na světě. Poté návrat do Dublinu a nalodění se na noční trajekt do Walesu.

8.den: Celodenní prohlídka Stratfordu nad Avonou, rodiště Williama Shakespeara. Dopoledne procházka historickým centrem a pěší výlet k Ann Hathaway´s Cottage. Odpoledne přejezd MHD do Warwicku a návštěva monumentálního Warwick Castle. Večer odjezd na trajekt a návrat do ČR.

9.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 14 990,- Kč
Cena zahrnuje:
 • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
 • trajekt GB-Irsko- GB (bez kajut)
 • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
 • 1x ubytování v hotelu se snídaní
 • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
 • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
 • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
 • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
 • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
 • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)