Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Hrabství Kent - zahrada Anglie

Hrabství Kent - zahrada Anglie

6denní
Celoročně
8890,- Kč

Místa: Londýn, DOver, Chatham, Ramsgate, Canterbury
Číslo programu: 015
Termín: dle přání kolektivu

1.den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2.den: Celodenní prohlídka Londýna. Dopoledne procházka po City of Westminster (parlament, Trafalgar Square, Covent Graden, Piccadilly Circus,…). Odpoledne projížďka na druhém největším vyhlídkovém kole na světě London Eye, poté plavba vyhlídkovou lodí do čtvrti Greenwich a focení na nultém poledníku. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Ramsgate.

3.den: Dopoledne výlet do proslulého přístavu Dover, procházka historickým centrem a návštěva slavného Dover Castle, jehož dobití mělo vždy strategický význam, a proto je přezdíván „Key of England“. Odpoledne prohlídka pitoreskního přístavu Ramsgate a návštěva Ramsgate Tunnels, unikátních podzemních tunelů sloužících jako protiletecké kryty za 2.světové války. Večer návrat na ubytování.

4.den: Dopoledne návštěva jednoho z nejkrásnějších anglických zámků Leeds Castle a přilehlých zahrad s voliérami a bludištěm. Odpoledne návštěva proslulých loděnic v Chathamu, které připomínají britskou válečnou minulost. Mimo jiné prohlídka nejznámějšího exponátu doků - válečné lodi HMS Cavalier, posledního britského torpédoborce 2. světové války a dnes i památníku více než 11 000 zabitých britských námořníků během největší války v dějinách. Večer návrat na ubytování.

5.den: Celodenní prohlídka malebného historického městečka Canterbury. Dopoledne prohlídka města s průvodcem a návštěva zdejší velkolepé katedrály. Poté návštěva slavného muzea Canterbury Tales, kde zažijete spolu s průvodci oděnými ve středověkých kostýmech pouť z Canterbury do Londýna. Odpoledne projížďka na lodičkách po řece Stour a návštěva podzemního Roman Museum, které odkazuje na dávnou minulost tohoto města. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

6.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 8890,- Kč
Cena zahrnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
  • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
  • 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
  • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
  • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)