Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Irsko - grand tour

Irsko - grand tour

11denní
Celoročně
18 990,- Kč

Místa: Omaha Beach, Cork, Ring of Kerry, Cliffs of Moher, Connemara, Glendalough, Dublin, Londýn
Číslo programu:

031

Termín: dle přání kolektivu

1.den: Odjezd z ČR v odpoledních/večerních hodinách do francouzského Cherbourghu.

2.den: Cestou do přístavu zastávka na Omaha Beach, místa vylodění spojenců během 2.světové války, a American Cemetry. V podvečer nalodění na trajekt do Irska, ubytování v kajutách (plavba cca 16 hodin).

3.den: Dopoledne vylodění v Dublinu, procházka historickým centrem (Trinity College, O´Connel Street, Bank of Ireland, Temple Bar, Dublin Castle). Odpoledne prohlídka nejslavnějšího irského pivovaru Guiness a expozice Dublinia. Večer ubytování v hostelu.

4.den: Po snídani přejezd do Belfastu a prohlídka centra města (linie míru, Falls Road, Ulster Muzeum). Dopoledne návštěva slavného muzea RMS Titanic, největší expozice na světě věnovaná této slavné lodi, která se v Belfastu "narodila". Odpoledne návštěva Crumlin Road Gaol, jedné z nejobávanějších věznic na světě. Večer ubytování v hostelu.

5.den: Celodenní pobyt v Severním Irsku. Projížďka Causeway Coast Route, údajně nejkrásnější pobřežní cesty na světě. Prohlídka Obrova chodníku, tvořeného 37 000 čedičovými sloupy a pro odvážlivce přechod přes Carrick-a-rede Rope Bridge, provazový most zavěšený 25 m nad mořskou hladinou. Odpoledne projížďka překrásnou alejí Dark Hedges a návštěva jeskyní Caves of Cushendum (obojí proslavené seriálem Hra o trůny). Večer ubytování v hostelu.

6.den: Dopoledne výlet do NP Connemara. V případě hezkého počasí lehký výstup na Diamantovou horu. Odpoledne návštěva malebného opatství Kylemore Abbey, impozantní stavby s krásnou viktoriánskou zahradou. Večer ubytování v hostelu.

7.den: Dopoledne zastávka v malebné vesničce Adare, poté procházka u fantastických útesů Cliffs of Moher. Odpoledne příjezd do měsíční krajiny NP Burren a procházka k Poulnabourne Dolmen. Večer ubytování v hostelu.

8.den: Celodenní vyhlídková jízda podmanivou horskou přírodní scenérií Ring of Kerry, zastávka v Bog Village, procházka k vodopádům Torc. Večer ubytování v hostelu.

9.den: Po snídani návštěva malebného města Cork a jednoho z nejslavnějších irských hradů Blarney Castle. Večer nalodění na trajekt do Francie, ubytování v kajutách

10. – 11.den: Návrat do ČR v nočních/ranních hodinách.

Cena: 18 990,- Kč
Cena zahrnuje:
 • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
 • trajekt Cherbourg – Rosslare
 • 1x ubytování v kajutách
 • 6x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí
 • služby průvodce
 • cestovní pojištění včetně pojištění storno zájezdu
 • 1x trajekt Rosslare – Pembroke
 • 1 x trajekt nebo eurotunnel Dover Calais
 • pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.
 • na každých 13 plně platících místo pro pedagoga zdarma
 • informační materiály, kvízy
Cena nezahrnuje:
 • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)