Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Levandulová Francie

Levandulová Francie

6denní
Celoročně
8190,- Kč

Místa: Monako, Nice, kaňon Verdun, Les Baux de Provence
Číslo programu: 053
Termín zájezdu: dle přání kolektivu a volných kapacit

1.den: odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2.den: Celodenní pobyt v přímořském letovisu Nice. Dopoledne pěší prohlídka staré části Nice (katedrála, návrší s vyhlídkou, chodník slávy), poté možnost návštěvy Mueza moderního a současného území (mimo pondělky) s díly Warhola a Piccasa. Odledne návštěva světoznámé cukrárny Florian a možnost koupání v moři. Večer přesun na ubytování.

3.den: Po snídaní odjezd do městečka Grasse, z něhož je nádherný výhled na Azurové pobřeží. Exkurze v parfumerii Galimard. Panoramatická jízda s fotopauzami do oblasti kaňonu řeky Verdon. Zastávka u jezera sv. Kříže. Odpoledne návštěva vesničky Moustiers Ste Marie, která se řadí mezi nejkrásnější francouzské vesnice. Odjezd na ubytování do oblasti západní Provence.

4. den: Po snídani se budeme věnovat francouzským vesničkám. Návštěva poschoďovitě uspořádaného městečka Gordes, křivolaké uličky. Zastávka u kláštera Abbaye de Senanque s levandulovými poli. Procházka “městem” okru Roussillon, kde projdeme celou okrovou stezku. Na závěr dne exkurze v lisovně olivového oleje. Návrat na hotel.

5.den: Celodenní pobyt v Marseilles. Dopoledne procházka starého přístavu s průvodcem, odpoledne plavba trajektem na ostrov If, tajemné místo s pevností, kde byl dle románu Alexandra Dumase vezněný hrabě Monte Christo (alternativně návštěva ostrůvků Frioli a koupání). Večer odjezd zpět do ČR.

6.den: Návrat do ČR.

Cena: 8190,- Kč
Cena zájezdu zahrnuje:

•dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, Video)

•4x ubytování na hotelu F1 se snídaní

•komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna

•pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

•na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor

•bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)

•služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů

Cena zájezdu nezahrnuje: MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí