Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Londýn s variací výletů

Londýn s variací výletů

5denní
Celoročně
7890,- Kč

Místa: Londýn + výlet dle vlastní volby
Číslo programu: 002
Termín: dle přání školy

1.den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2.den: Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square a Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford Street k Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s či muzeum optických klamů Belive It or Not). V podvečer projížďka na London Eye. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Londýně.

3.den: Na výběr máte z následujících variant:

A) Dopoledne prohlídka univerzitního města Oxford, návštěva nejslavnějších kolejí Christ Church College. Poté pěší prohlídka města s průvodcem (High Street, Redcliff Camera, Clarendon Building, Carfax Tower atd). Odpoledne přejezd do královského města Windsor, procházka kolem Windsor Castle, venkovského sídla královny Alžběty II. a k nejstarší chlapecké soukromé škole Eton College. Večer návrat na ubytování.

B) Dopoledne prohlídka univerzitního města Cambridge, procházka po historickém centru s možností návštěvy nejslavnější univerzitní koleje King´s College a projížďka na gondolách. Odpoledne přejezd do města Duxford a prohlídka zdejšího muzea letectví. Večer návrat na ubytování.

C) Dopoledne vyjížďka ke slavným útesům White Cliffs, lemujících jih Velké Británie. Odpoledne přejezd do přímořského letoviska Brightonu, návštěva zábavního mola Brighton Pier, procházka kolem Brighton Pavillion, návštěva podmořského akvária Sea Life Center a shopping v uličkách The North Lanes. Večer návrat na ubytování.

D) Dopoledne návštěva starobylého města Canterbury a prohlídka zdejší velkolepé katedrály. Odpoledne přejezd k pohádkovému hradu Leeds Castle a přilehlých zahrad s bludištěm. Večer návrat na ubytování.

E) Dopoledne výlet do Battle, kde se roku 1066 odehrála osudová bitva u Hastings. Odpoledne návštěva města Hastings a slavných pašeráckých jeskyní Smuggler´s Adventure. Večer návrat na ubytování.

F) Dopoledne návštěva prehistorické památky Stonehenge a Avebury. Odpoledne přejezd do města Salisbury s návštěvou místní katedrály a jedné z dochovaných kopií Magny Charty Libertatum. Večer návrat na ubytování.

G) Dopoledne návštěva města Stratford upon Avon a prohlídka Shakespearova rodného domu. Odpoledne přejezd na jeden z nejkrásnějších britských hradů – Warwick Castle. Večer návrat na ubytování

4.den: Dopoledne pěší prohlídka londýnské čtvrti City (st. Paul´s Cathedral, Mansion House, Bank of England, Millenium Bridge, Tate Modern, Tower Bridge), možnost návštěvy klenotnice Tower of London. Odpoledne výlet lodí do čtvrti Greenwich a překročení nultého poledníku. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

5.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 7890,- Kč
Cena zahrnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, Video)
  • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
  • 2x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
  • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
  • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí dle vybrané varianty