Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Madrid a Kastilie s ubytováním v hostitelských rodinách

Madrid a Kastilie s ubytováním v hostitelských rodinách

7denní
-
14 990,- Kč

Místa: Zaragoza, Madrid, Barcelona, Monserrat
Číslo programu: 078
Termín zájezdu: dle přání kolektivu a volných kapacit

1.den: Odjezd ve večerních hodinách přes SRN a Francii do Španělska.

2.den: Příjezd na pobřeží Costa Brava, ubytování v hotelu odpočinek u moře.

3.den: Po snídani odjezd do Zaragozy a prohlídka historického centra s průvodcem (Plaza del Pilar, Patio de la Infanta, El Tubo…), poté odjezd do Madridu na ubytování

4.den: Po snídani prohlídka hlavního města Španělska Madridu s průvodcem ( přepychový královský palác Palacio Real, proslulé náměstí Plaza Mayor dříve využívané jako aréna pro procesy inkvizice a popravy, živé náměstí Puerta del Sol, vyhlášenou uměleckou galerii Museo del Prado vlastnící jedinečné sbírky Velásquezových a Goyových děl) . Večer návrat na ubytování

5. den: Po snídani návštěva monumentálního paláce španělských králů El Escorial, Poté zastávka u Valle de los Caídos, památníku, ve kterém je pohřbený generál Franko. Odpoledne návštěva stadionu Santiaga Bernabeú, kde sídlí fotbalový klub FC Real Madrid. V podvečer návštěva luxusní čtvrti Salamanca a návrat na ubytování.

6.den: Po snídani přejezd do Toleda, skvostného města na skalním útesu, kde se střetá židovství, křesťanství i islám. Prohlídka historického centra s průvodcem (středověké hradby, Alcazar, gotická katedrála, kostel Santo Tomé, kláštěr San Juan de los Reyes, most Svatého Martina..). Večer návrat na ubytování.

7.den: Brzy ráno přejezd do Barcelony a návštěva posvátného katalánského místa – Montserrat, kde je umístěná slavná černá Madonna a hrobky aragonských králů. . Odpoledne procházka historickým centrem rohlídka majestátní katedrály Antonia Gaudího Sagrada Familia a třídy Passeig de Gracia, poté osobní volno na slavné třídě La Rambla. Ubytování v hotelu na pobřeží Costa Brava.

8.den: Celodenní pobyt u moře. Večer odjezd zpět do ČR.

9.den: návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena: 14 990,- Kč
Cena zájezdu zahrnuje:

· 4x ubytování v hotelu se snídaní

· doprava zájezdovým autokarem

· komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu

· služby průvodce a dodání informačních materiálů

pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.

Cena zájezdu nezahrnuje: · vstupy do navštívených objektů