Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
S Harry Potterem do Bradavic

S Harry Potterem do Bradavic

8denní
Celoročně
13 590,- Kč

Místa: Londýn, York, Stirling, Highlands, Trossachs, Edinburgh, Amsterdam
Číslo programu: 027
Termín zájezdu: dle přání kolektivu

1.den: Odjezd z České republiky přes SRN a Belgii do Francie, nocleh na hotelu F1.

2.den: Brzy ráno plavba trajektem do Velké Británie. Dopoledne přejezd lodí do historické části Londýna City of Westminster a pěší procházka s průvodcem (Westminster Abbey, Parlamet, Buckingham Palace, Trafalgar Sq., Piccadilly Circus, Leicester Sq., Downing Street….). Odpoledne přejezd soukromým autobusem do filmových studií Warner Bros, kde po deset let vznikala slavná pohádková sága o malém čarodějovi Harry Potterovi. Noční přejezd do Skotska

3.den: Ráno přejezd do Edinburghu, pěší prohlídka historického centra s průvodcem (Holyrood Palace, Royal Mile, Edinburgh Castle, Dynamic Earth, Princess Street…). Odpoledne návštěva královské jachty Royal Yacht. Večer ubytování v rodinách ve Stirlingu či okolí.

4.den: Dopoledne prohlídka historického města Stirling, možnost návštěvy Stirling Castle nebo osobní volno určené k nákupům. Odpoledne přejezd do NP Trossachs, o jehož krásách básnil už Sir Walter Scott. Prohídka malební vesničky Luss a projížďka historickým parníkem po jezeře Loch Katrine. Večer návrat na ubytování.

5.den: Brzy ráno přejezd do Fort William a cesta historickým jakobitským parním vlakem přes Skotskou vysočinu do městečka Mallaig (nutná velmi včasná rezervace!). Mimo jiné vás vláček proveze i přes Glenfinnan Viaduct, přes který mířil Harry Potter do školy v Bradavicích. Opoledne zastávka v Arisag a u Neptunových schodů, průjezd nechvalně proslulým údolím Glencoe (fotopauzy). Večer návrat na ubytování ve Stirlingu.

6.den: Dopoledne přejezd do Anglie. Ráno zastávka na překrásné pláži Bamburgh Beach. Cestou návštěva Alnwick Castle (škola v Bradavicích) a historického města York. Pěší prohlídka s průvodcem. Večer ubytování na hotelu v Bradfordu.

7.den: Po snídani odjezd na trajekt do Amsterdamu. cestou zastávka v Malhamdale, které se pyšní roztodivnými přírodními útvary i přírodním amfiteátrem Malham Cove, vodopády Malham Cove Waterfall či průsmykem Gordale Scar a sloužili jako filmová kulisa k příběhům o Harry Potterovi. Ubytování v kajutách.

8.den – 9.den: Dopoledne prohlídka Amsterdamu (Dam, Damrak, Královský Palác, květinový trh, Bekynáž…) a plavba lodí po slavných grachtech. Návrat do ČR v pozdních nočních hodinách nebo brzkých ranních hodinách (platí pro školy z Moravy).

Cena: 13 590,- Kč
Cena zájezdu zahrnuje:

*Dopravdu zájezdovým autokarem

*1x trajekt nebo Eurotunel přes kanál La Manche

*1x trajekt Newcastle - Amsterdam s ubytováním ve 4-lůžkových kajutách

*3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí

*komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno zájezdu

*pojištění CK proti úpadku

*na každých 13 plně platících 1 místo zdarma pro pedagoga

*bezplatné přistavení autobusu (minimálně 13 účastníků)

*dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou

*služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání inof materiálů

Cena zájezdu nezahrnuje: MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí