Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Skotsko s výukou

Skotsko s výukou

8denní
-
14 990,- Kč

Místa: Amsterdam, Edinburgh, Stirling, Loch Ness, Zaanse Schans
Číslo programu 048
Termín: dle přání školy a volných kapacit

1.den: Odjezd ve večerních hodinách z ČR

2.den: Celodenní pobyt v Amsterdamu, prohlídka historického centra, projížďka lodí po grachtech a návštěva Květinového trhu. Odpoledne návštěva Van Goghova muzea. V podvečer přejezd do přístavu Ijmuiden a plavba trajektem do Newcastle (plavba cca 16 hodin), ubytování v kajutách lodi.

3.den: Dopoledne přejezd z Newcastle do Edinburghu, procházka po slavné třídě Royal Mile, návštěva Palace of Holyroodhouse a interaktivního muzea Dynamic Earth. Večer ubytování v hostitelských rodinách ve Stirlingu.

4.den: Celodenní výlet do oblasti Highlands, projížďka smutným údolím Glencoe, fotozastávky, pěší procházka údolím, návštěva památníku Commander Memorial, vyhlídka na nejvyšší horu Velké Británie Ben Nevis, návštěva města Fort Augustus, Neptunovy schody, plavba lodí po jezeře Loch Ness. Večer návrat na ubytování.

5.den: Dopoledne výuka (4,5 lekce) Odpopoledne výlet na hrad Stirling, kde se psaly skotské dějiny, poté přejezd k Wallace Monument – památníku skotského národního hrdiny a zastávka na Bannockburn Field, kde se odehrála jedna z největších skotských bitev. Večer návrat na ubytování.

6.den: Dopoledne výuka (4,5 lekce). Dopoledne průjezd národním parkem Trossachs a zastávka u překrásného jezera Lake Katrine a projížďka na stoletém parníku. Podvečer zastávka u Kelpies a na Falkirk Wheel. Večer návrat na ubytování.

7.den: Ráno rozloučení s rodinami. Dopoledne zastávka u slavné Rosslyn Chapel (příp. osobní volno na nákupy ve Stirlingu), odpoledne nalodění na trajekt a cesta zpět do Nizozemska.

8.den: Dopoledne vylodění v Ijmuidenu a zastávka v Zaanse Schans, historické vesničce, v níž můžete vidět typické holandské větrné mlýny, domky z 18.století i tradiční výrobu sýrů a dřeváků. Odpoledne odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v nočních hodinách.

Cena: 14 990,- Kč
Cena zahnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, Video)
  • 2x trajekt Amsterdam – Newcastle – Amsterdam s ubytováním ve 4-lůžkových kajutách
  • 9 lekcí výuky angličtiny
  • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona 159/1999 Sb.
  • na každých 13 studentů jedno místo zdarma
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
Cena nezahrnuje:
  • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí