Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
To nejlepší z Anglie

To nejlepší z Anglie

7denní
Celoročně
10 690,- Kč

Místa: Londýn, Brighton, Stonehenge, Oxford, Winchester
Číslo programu: 018
Termín: dle přání kolektivu a volných kapacit

1.den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2.den: Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Leicester sq.), v případě zájmu návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Hyde Parku k Marble Arch (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s). V podvečer projížďka na London Eye. Večer ubytování v hostitelských rodinách v Londýně.

3den: Dopoledne vyjížďka ke slavným útesům White Cliffs, lemujících jih Velké Británie, poté přejezd do Brightonu, návštěva zábavního mola Brighton Pier, dětského casina, a nové vyhlídkové věže i360, shopping v uličkách The North Lanes a procházka kolem Brighton Pavillion. Večer návrat na ubytování.

4.den: Dopoledne návštěva prehistorické památky Stonehenge. Odpoledne přejezd do města Winchester, jež kdysi bývalo hlavním městem Anglie, prohlídka zdejší překrásné katedrály a Great Hall s replikou slavného Artušova kulatého stolu. Večer návrat na ubytování.

5.den: Dopoledne prohlídka univerzitního města Oxford, návštěva nejslavnějších kolejí Christ Church College. Poté pěší prohlídka města s průvodcem (High Street, Redcliff Camera, Clarendon Building, Carfax Tower atd). Odpoledne přejezd do královského města Windsor, procházka kolem Windsor Castle, venkovského sídla královny Alžběty II. a k nejstarší chlapecké soukromé škole Eton College. Večer návrat na ubytování.

6.den: Dopoledne pěší prohlídka čtvrti City (St. Paul´s Cathedral, Mansion House, Millenium Bridge, Tate Modern, Tower Bridge) s návštěvou Tower of London či muzea hrůzy London Bridge Experience. Odpoledne osobní volno na extravagantní tržnici Camden Town. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

7.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 10 690 ,- Kč
Cena zahrnuje:
  • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
  • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
  • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna
  • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
  • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
  • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
  • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
  • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)