Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Toulky jižním Walesem

Toulky jižním Walesem

8denní
Celoročně
11 490,- Kč

Místa: Brusel, Bath, Cardiff, Breacon Beacon, Caerphilly, Londýn
Číslo programu: 023
Termín: dle přání kolektivu

1.den: Odjezd z České republiky do Bruselu.

2.den: Celodenní prohlídka Bruselu, návštěva katedrály sv. Michaela a sv. Guduly, Grote Markt, Čůrající chlapeček a holčička, Bruselské muzeum. Odpoledne zastávka v místní pralinkárně, přejezd k Atomiu a prohlídka expozice Mini Europe. Večer ubytování v hotelu typu Formule1 v okolí Calais.

3.den: Dopoledne přejezd do města Bath, prohlídka města, návštěva Římských lázní a Královského půlměsíce, plavba údolím řeky Avony. Večer ubytování v hostitelských rodinách v okolí Cardiffu.

4.den: Dopoledne prohlídka centra Cardiffu, návštěva multifunkčního stadionu Millenium a pohádkového hradu Castle of Cardiff. Odpoledne přejezd do skanzenu Saint Fagans, jednoho z nejkrásnějších open-air muzeí v Evropě. V podvečer prohlídka moderního přístavu Port of Cardiff. Večer návrat na ubytování.

5.den Dopoledne průjezd krásnou oblastí Brecon Beacon National Park , prohlídka krápníkových jeskyní Dan-yr-Ogof Caves a návštěva Iron Age Village.Odpoledne prohlídka monumentálního Tintern Abbey, cisterciáckého opatství a Chepstow Castle. Večer návrat na ubytování.

6.den: Dopoledne výlet na Rhossili Bay (5km dlouhou písečnou pláž) a procházka po Worms Head. Odpoledne bude patřit malebnému městečku Caerphilly se středověkým hradem. Večer návrat na ubytování.

7.den: Ranní přejezd do Londýna. Celodenní prohlídka hlavního města Velké Británie (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Covent Garden), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne procházka po Oxford Street k Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s či muzeum optických klamů Belive It or Not). V podvečer projížďka na London Eye. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

8.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 11 490,- Kč
Cena zahrnuje:
 • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
 • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
 • 1x ubytování v blízkosti přístavu Calais ve Francii se snídaní.
 • 4x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
 • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno
 • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
 • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
 • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
 • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
 • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)