Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Toulky severním Walesem

Toulky severním Walesem

8denní
Celoročně
11 690,- Kč

Místa: Bruggy, Chester, Liverpool, Anglesey, Londýn
Číslo programu: 024
Termín: dle přání kolektivu

1.den: Odjezd z České republiky do Brugg.

2.den: Celodenní návštěva malebného města Bruggy. Dopoledne procházka historickým centrem s průvodcem (Grote Markt, zvonice Belfort, soudní palác, Bazilika Svaté krve, Begijnhof…) a projížďka na lodích po zdejších kanálech. Odpoledne návštěva Choco – Story Museum, muzea čokolády. Večer ubytování na hotelu F1.

3.den: Po snídani přesun do Velké Británie a návštěva Trentham Monkey Forest, unikátního místa ve Velké Británii, kde žije kolonie 150 ochočených makaků. Odpoledne zastávka v městečku Asaph, kde se nachází nejmenší katedrála ve Velké Británii. Večer ubytování v hostitelských rodinách v severním Walesu.

4.den: Celodenní výlet po krásách Walesu, návštěva slavného hradu Caernarfon. Odpoledne výlet na Holy Island, zastávka u přírodní rezervace South Stack a v městečku s nejdelším názvem na světě Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch. Poté návštěva malebného lázeňského města Llandudno. Večer návrat na ubytování.

5.den: Dopoledne výlet do Liverpoolu, návštěva stadionu FC Liverpool a Beatles Story Museum. Odpoledne individuální program s možností nákupů nebo návštěvy slavného klubu Cavern. Odpoledne zastávka v historickém městě Chester, které se pyšní velkolepou katedrálou a středověkými hradbami. Večer návrat na ubytování.

6.den: Celodenní prohlídka sev. Walesu. Dopoledne návštěva starobylého města Conwy a Conwy Castle spolu s nejmenším domečkem v Británii. Poté přesun do NP Snowdonia a exkurze v měděných dolech Sygun. Odpoledne výjezd motorovým vláčkem na Mt.Snowdon, druhou nejvyšší horu Velké Británie. Večer návrat na ubytování.

7.den: Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square a Piccadilly Circus,), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hemley´s. Odpoledne procházka po Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s). V podvečer projížďka na London Eye. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

8.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 11 690,- Kč
Cena zahrnuje:
 • dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, DVD)
 • 2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche
 • 1x ubytování v okolí Calais se snídaní
 • 3x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)
 • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna
 • pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.
 • na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor
 • bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)
 • dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů
Cena nezahrnuje:
 • MHD a vstupy do navštívených objektů a atrakcí (aktuální ceník na vyžádání)