Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Viva Barcelona

Viva Barcelona

7denní
Celoročně
9690,- Kč

Místa: Monako, Figueres,Montserrat, Barcelona
Číslo programu: 060
Termín: dle přání kolektivu a volných kapacit

1.den: Odjezd od školy v odpoledních hodinách a noční přejezd do Monaka.

2.den: Celodenní pobyt v hlavním městě Monackého knížectví Monte Carlu. Dopoledne návštěva Oceánografického muzea. Prohlídka starého města a Knížecího paláce. Odpoledne návštěva katedrály, kde je pohřbena Grace Kelly a prohlídka slavného okruhu Formule 1. Večer ubytování na hotelu.

3.den: Po snídani odjezd do Španělska. Cestou zastávka v rodišti Salvadora Dalího Figueres a návštěva jeho muzea Teatro-Museo Dalí. Poté prohlídka malebného městečka Cadaqués, které vždy přitahovalo malíře a další umělce. Ubytování v některém z přímořských letovisek na pobřeží Costa Brava v hotelu s polopenzí.

4.den: Po snídani návštěva fotbalového svatostánku Nou Camp, který je domovem jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona. Stadion je díky 98 600 místům největším stadionem v Evropě a 13. největším na světě. Odpoledne návštěva posvátného katalánského místa – Montserrat, kde je umístěná slavná černá Madonna a hrobky aragonských králů. Odpoledne návrat na ubytování a osobní volno.

5.den: Celodenní výlet do města Castellon de la Plana, které bylo založeno v roce 1251 a stalo se dějištěm mnoha válek a občanských nepokojů. Prohlídka města s průvodcem a výstup na osmibokou zvonici, která se symbolem města. Poté přejezd do přístavu El Grau de Castellon, kde uvidíte rybářské flotily i velká rybářská plavidla. Odpoledne návrat na ubytování.

6.den: Celodenní výlet do Barcelony, hlavního města Katalánska. Prohlídka majestátní katedrály Antonia Gaudího Sagrada Familia a třídy Passeig de Gracia. Odpoledne osobní volno na slavné třídě La Rambla. Večer odjezd zpět do ČR.

7.den: Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Cena: 9690,- Kč
Cena zahrnuje:
  • 1x ubytování v hotelu F1 se snídaní ve Francii
  • 3x ubytování na hotelu**/*** ve 2 – 4 lůžkových pokojích na španělském pobřeží s polopenzí
  • doprava zájezdovým autokarem
  • přistavení autobusu ke škole (min. 13 plně platících)
  • komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu
  • služby průvodce a dodání informačních materiálů
  • pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje:
  • vstupy do navštívených objektů (aktuální ceník na vyžádání)