Phone
777 898 967
604 863 684
MÁTE DOTAZ? NEVÁHEJTE VOLAT
Wales Grand Tour

Wales Grand Tour

8denní
Celoročně
12 490,- Kč

Místa: Cardiff, Snowdonia, Stonehenge, Pembroke
Číslo programu: 022
Termín: dle přání školy a volných kapacit

1. den: Brzy ráno odjezd z ČR přes SRN a Belgii do severní Francie, ubytování v hotelu.


2. den: Ráno plavba přes La Manche do Británie a návštěva městečka Brookwood, kde se nachází hřbitov s památníkem čs. letců, účastníků bojů II. světové války. Poté návštěva města Bristol. Po cestě do Walesu krátká zastávka u hradu Chepstow. Večer ubytování v host. rodinách v jižním Walesu.

3. den: Dopoledne výlet na Rhossili Bay (5km dlouhou písečnou pláž) a procházka po Worms Head. Odpoledne bude patřit malebnému městečku Caerphilly se středověkým hradem. Večer návrat na ubytování.

4. den: Dopoledne návštěva slavného muzea Big Pit National Museum, které připomíná slavnou waleskou hornickou minulost a kde si každý návštěvník může vyzkoušet, jaký byl život horníků v 19.století. Odpoledne návštěva hlavního města Walesu, Cardiffu. Prohlídka pohádkového hradu, jehož komnaty jsou inspirovány příběhy Tisíce a jedné noci, poté návštěva fotbalového a ragbyového svatostánku Princiality Stadium. Večer návrat na ubytování.

5. den: Po snídani přejezd na sever. Cestou zastávka v Tintern Abbey, romantickém místě oblíbeném W. Turnerem. Poté zastávka v městečku Monmouth, rodišti Jindřicha V. a Charlese Rollse. Odpoledne návštěva hradu Ruddlan a nejmenší katedrály ve Velké Británii St Asaph. Večer ubytování v hostitelských rodinách v severním Walesu.

6. den: Celodenní výlet po krásách Walesu, návštěva slavného hradu Caernarfon a vesničky s nejdelším názvem na světě. Odpoledne průjezd NP Snowdonia a výlet na Holy Island, zastávka u přírodní rezervace South Stack a návštěva malebného lázeňského města Llandudno. Večer návrat na ubytování


7.den: Ranní přejezd do Londýna. Celodenní prohlídka hlavního města Velké Británie (Westminster Abbey, parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus,...), návštěva nejslavnějšího hračkářství The Hemley´s. Odpoledne procházka po Hyde Parku (místo odpoledního programu lze navštívit Madame Tussaud´s). V podvečer projížďka na London Eye. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

8.den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách.

Cena: 12 490,- Kč
Cena zájezdu zahrnuje:

•dopravu zájezdovým autokarem (klimatizace, kávovar, lednička, bufet, WC, Video)

•1x ubytování na hotelu F1 v severní Francii se snídaní

•2x trajekt nebo Eurotunel (v kompetenci CK) přes kanál La Manche

• 5x ubytování v hostitelských rodinách s plnou penzí (oběd ve formě balíčků)

•komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna

•pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

•na 13 účastníků 1 místo zdarma pro pedagogický dozor

•bezplatné přistavení autobusu (min. 13 účastníků)

•dopravu účastníků do místa setkání s hostitelskou rodinou

•služby průvodce po celou dobu zájezdu a dodání informačních materiálů

Cena zájezdu nezahrnuje: MDH a vstupy do navštívených objektů a atrakcí